סין תרחיב עוד יותר את פתיחת הייצור ותאיץ את קידום הייצור האיכותי

מאת: China Radio International, תרגום: יאנג יאנג, עריכה: אולגה לוקשין
  • שר התעשייה והטכנולוגיה של סין, מיאו ויי, אמר בבייג'ינג לאחרונה כי סין תשפר את סביבת הפיתוח של הייצור, תפחית עוד מיסים ותרחיב את הפתיחה, כדי להאיץ את הקידום של הייצור האיכותי.

    ועידת העבודה הכלכלית המרכזית שהתאספה לאחרונה, הדגישה את "קידום באיכות גבוהה של תעשיית הייצור" בתור האינטרס העליון בין שבע המשימות של השנה, וקראה לקדם את האינטגרציה העמוקה של תעשיית הייצור המתקדמת ותעשיית השירות המודרנית. 

    מיאו ויי סבור כי בסין יש שוק מקומי ענק, מערכת תעשייתית מלאה, אפשרות להגדלת היכולת היצירתית, תשתיות וסביבה עסקית נוחה וכי לסין יש את הכוח להתמודד עם האתגרים שהביאה הסביבה החיצונית המורכבת.

    על מנת לספק סביבה טובה לפיתוח עסקי, הממשלה הסינית תמשיך לייעל את סביבת הפיתוח של הייצור, לשפר את יעילות העבודה, לקדם במרץ את הפחתת המס, להרחיב עוד יותר את הפתיחה וליישם מדיניות פתוחה עבור תעשיות הרכב, הספנות והמטוסים.

    תפקיד הליבה העיקרי של תשתיות התקשורת הניידות לפיתוח הכלכלי והחברתי של סין בולט יותר ויותר. משרד התעשייה והטכנולוגיה מאיץ את קצב השימוש המסחרי של 5G וצופה כי במחצית השנייה של השנה יוכנסו לשוק טלפונים ניידים ברשת 5G.