המליאה המרכזית של CPC מדגישה את חוזקה של מערכת סין, ממשל

מאת: Xinhua News Agency , תרגום: ג'יה סו , עריכה: אולגה לוקשין
 • המליאה הרביעית של הוועדה המרכזית ה-19 של המפלגה הקומוניסטית של סין (CPC) שהתקיימה בבייג'ין הסתיימה ביום חמישי (31.10) עם פרסום הצהרה רשמית.

  שי ג'ינפינג, מזכ"ל הוועדה המרכזית של CPC, נשא נאום בישיבה בראשות הלשכה המדינית של הוועדה המרכזית של CPC.

  בישיבת המליאה דובר על דווח שנמסר עלי ידי שי, שהתבקש להציג על ידי הלשכה הפוליטית של הוועדה המרכזית ל- CPC, על פי ההצהרה. 

  המליאה בדקה ואימצה את החלטת הוועדה המרכזית של CPC בנוגע למספר נושאים עיקריים הנוגעים לאופן קיום ושיפור מערכת הסוציאליזם בעלת המאפיינים הסיניים וקידום המודרניזציה של המערכת של סין והממשל. שי הסביר את ממצאיו בטיוטת המסמך לישיבת המליאה.

  "מערכת הסוציאליזם בעלת המאפיינים הסיניים היא מערכת מדעית שפותחה על ידי המפלגה והעם באמצעות פרקטיקות וחקירות ארוכות טווח", נמסר בהצהרה.

  כל העבודה והפעולות של הממשל הלאומי של סין מתבצעות בהתאם למערכת הסוציאליזם בעלת המאפיינים הסיניים, נאמר במסמך וצוין, כי המערכת והיכולת הממשלתית של המדינה הם התגבשות של מערכת הסוציאליזם עם מאפיינים סיניים ויכולת אכיפתה. 

  המליאה אישרה במלואה את עבודתה של הלשכה הפוליטית של הוועדה המרכזית ל-CPC מאז מושב המליאה השלישי של הוועדה המרכזית ל-CPC, והודתה במאמציה שהביאו להישגים גדולים במטרות שונות של המפלגה והמדינה למרות מצבים מאתגרים שגררו אחריהם הגברת סיכונים ואתגרים בתוך המדינה ומחוץ למדינה. 

  לפי ההצהרה, כפי שהוכח עובדתית, מערכת הסוציאליזם בעלת המאפיינים הסיניים ומערכת השלטון של סין הן מערכות של חיוניות גדולה וכוח עצום.

  מערכות אלה מסוגלות לדחוף להתקדמות מתמשכת של מדינה עם כמעט 1.4 מיליארד איש ולהבטיח את מימוש שני יעדי המאה לקראת התחדשותה של האומה הסינית אשר בעלת תרבות של יותר מ-5,000 שנה.